5 niezawodnych sposobów na wieczór kawalerski
4.5 (90%) 2 votes

5 niezawodnych sposobów na wieczór kawalerski

O wieczorach kawalerskich krążą legendy. Ta szalona noc stała się temat niejednego filmowego przeboju. Jak sprawić, żeby pozostała w pamięci Pana Młodego i jego kolegów na zawszę? Oto kilka niezawodnych pomysłów!

Klubowa zabawa

klubowa zabawaNasza pierwsza propozycja to prawdziwa klasyka. Jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie wieczoru kawalerskiego to zabawa w kilku sprawdzonych nocnych klubach. Grupa młodych kawalerów przemierzających imprezowe ulice, to popularny widok w każdym większym mieście. Głośna muzyka, mocny alkohol i piękne dziewczyny na parkiecie gwarantują świetną zabawę. Jeśli Pan Młody i jego towarzysze są fanami gorącej klubowej atmosfery, na pewno będą czuć się idealnie w trakcie takiego wieczoru. Pamiętajcie jednak, że nie każdy lubi tego typu rozrywki, warto mieć to na uwadzę planując wieczór kawalerski.

Ekstremalna rozrywka

skok na bungeeKolejny pomysł, to propozycja dla fanów mocnych wrażeń. Dreszczyk emocji, rosnąca adrenalina i bezpieczeństwo, to coś co Was kręci? Koniecznie wypróbujcie zabawę w nieco bardziej ekstremalnym stylu. Co to oznacza? Skok na bungee, ze spadochronem, lot szybowcem, a może paralotnią? To rozrywki, które na pewno pozostaną w pamięci niejednego kawalera. Upewnijcie się jednak, że żaden z gości nie cierpi na lęk wysokość. Dla amatorów nieco spokojniejszych, choć nadal dość ekstremalnych rozrywek proponujemy zabawę w escape roomach, nawiedzonych domach lub na torach gokartowych. Naturalnie gdy już wszyscy “przetrwają” ekstremalny wieczór, będziecie musieli to hucznie uczcić 🙂

Tramwaj party

Trzecia propozycja to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Tram party jest opcją, która łączy zalety wszystkich najlepszych pomysłów. W trakcie jednej imprezy można postawić na konkretną rozrywkę (na przykład gokarty), następnie wsiąść do imprezowego tramwaju, tam w rytm ulubionych przebojów, popijając ulubiony alkohol, zwiedzacie najatrakcyjniejsze miejsca starego miasta. Gdy już Wasze imprezowe nastroje zaczną sięgać zenitu, zabawę będziecie mogli przenieść do klubu gdzie na pewno pobawicie się do białego rana. Zaletą takiej atrakcji jest przede wszystkim uniwersalność – każdy znajdzie coś dla siebie, oraz świetna organizacja, nie musicie się niczym martwić. Firma organizująca Tram party, zajmie się wszystkim za Wa, oczywiście poza dobrą zabawą.

Niezapomniana domówka

Jeżeli, żadna z poprzednich propozycji nie przypadła Wam do gustu, zapewne po prostu jesteście fanami zabawy w domu. To nic złego, doskonale rozumiemy – nie każdy ochotę na imprezę w zatłoczonych miejscach, pełnych obcych ludzi. Dlatego właśnie organizacja domówki może być świetnym pomysłem! Dokładnie sprecyzowana lista gości, pyszne jedzenie, dobry alkohol i masa atrakcji to przepis na imprezę idealną. Pamiętajcie, że każdy wieczór można dodatkowo urozmaicić. Wszystko zależy od Waszych upodobań i fantazji.

Survival

survivalOstatnia propozycja to coś dla wyjątkowo odważnych kawalerów.  Niezapomniana impreza, którą przetrwają tylko najsilniejsi? Brzmi jak scenariusz prosto z horroru. W praktyce jednak może być świetną męską zabawą, podczas której zawalczyć o przetrwanie. Noc na poligonie? Bieg na orientację, a może nocna górska wędrówka? Opcji jest wiele, pamiętajcie jedynie aby mierzyć siły na zamiary! To zabawa dla Panów z raczej niezłą kondycją.