Impreza urodzinowa w tramwaju
4 (80%) 1 vote

Impreza urodzinowa w tramwaju

Urodziny – nieważne czy 20. czy 50. powinny być właściwie celebrowane. Bez względu na wiek, chcemy tego dnia czuć się wyjątkowo i przede wszystkim młodo!

O czym warto pamiętać?

Jakie są podstawowe zasady, o których warto pamiętać organizując swoje przyjęcie urodzinowe? Przede wszystkim ten dzień powinniśmy spędzić  w gronie ulubionych znajomych.  Nic nie sprawi, że poczujemy się lepiej niż weekend w towarzystwie przyjaciół. Często  nasze urodziny to czas refleksji  i okazja, aby docenić to, co w życiu najlepsze, a bez wątpienia są to właśnie ludzie wokół nas. W ten specjalny dzień, obowiązkowo należy postawić na dobrą zabawę i odrobinę szaleństwa – urodziny powinny być czasem  beztroski i relaksu.

Tramwaj dobrą inspiracją?

Szukając inspiracji na wyjątkowe urodziny, ciężko jest znaleźć “coś czego jeszcze nie było”. Najczęściej wybieranymi sposobami na spędzenie tego dnia są imprezy w klubach, grille, kolacje ze znajomymi – rozwiązania te są sprawdzone i najczęściej spełniają  swoją rolę. Ale czy w dzień urodzin nie warto urozmaicić swojego wieczoru jeszcze bardziej, na przykład spędzając go na pokładzie  imprezowego tramwaju?

Na ulicach jednego z najpiękniejszych miast Polski – Krakowa od kilku lat można zobaczyć najbardziej szalony tramwaj w kraju. Ekipa TramParty co roku gości coraz więcej solenizantów, którzy urodziny chcą spędzić w sposób nietypowy – bawiąc się w rytm muzyki w tramwaju przemierzającym miasto nocą. Imprezy TramParty łączą w sobie to, co najlepsze: są to przyjęcia zamknięte, co pozwala na spędzenie fantastycznego wieczoru w gronie najbliższych znajomych, odbywają się w nietypowym otoczeniu –  zabytkowy tramwaj, migoczące światła  i wspaniała muzyka, a za oknem Kraków w nocnym świetle i zamyśleni przechodnie żywo reagujący na widok szalonego TramParty. Ważne jest, aby solenizant czuł, że jego urodziny to dzień właśnie dla niego – impreza w tramwaju zawsze jest więc dostosowywana do jego indywidualnych preferencji bądź pomysłów. Aby podkreślić wyjątkowość tego wieczoru ekipa TramParty może zapewnić gościom wejście do tramwaju po czerwonym dywanie, konfetti, a także udekorowanie pojazdu w określony sposób łącznie z wyświetleniem wybranego hasła na ekranie, tak aby cały Kraków mógł zobaczyć, że dzisiaj są właśnie Twoje urodziny. W tramwaju możliwe jest również przygotowanie poczęstunku dla uczestników, a goście mogą ułożyć własną playlistę zawierającą ulubione utwory głównego bohatera impreza. Aby dodać nocy szaleństwa, istnieje także możliwość przeprowadzenia imprezy tematycznej z ciekawymi, zabawnymi gadżetami.
Możliwości, aby jeszcze bardziej urozmaicić noc spędzoną na pokładzie tramwaju jest wiele. Ekipa TramParty jest gotowa stanąć na głowie, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Jeśli nadal nie masz pomysłu na swoją urodzinową imprezę, zorganizuj ją razem z nami !