Wieczór kawalerski w Krakowie
4.5 (90%) 2 votes

Wieczór Kawalerski w Krakowie

Wieczór kawalerski to noc, która na zawsze powinna zostać w pamięci przyszłego Pana Młodego. Wieczór Kawalerski w tramwaju zapewni niezapomniane wrażenia, gwarantować dobrą zabawę wszystkim uczestnikom wydarzenia. Przede wszystkim jednak głównemu bohaterowi nocy, dlatego że jest to jedno z tych wydarzeń, które najprawdopodobniej nie wydarzą się kolejny raz.

Sprawdzony wieczór kawalerski!

Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na spędzenie wieczoru kawalerskiego, powtarzanych z roku na rok, często z wygody lub z braku bardziej oryginalniejszych pomysłów. Warto jednak bardzo dokładnie przemyśleć i zaplanować, tę jakże ważną, ostatnią noc wolności. Zauważyliśmy, że Kraków staje się coraz bardziej pożądanym miejscem do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru i przyciąga kolejne grup, spragnione imprezowych wrażeń.

Na krakowskim rynku od kilku lat istnieje fantastyczna alternatywa dla wszystkich kawalerów, którzy pragną spędzić ostatni wieczór wolności wyjątkowo. Mowa tu o imprezach na pokładzie najbardziej zakręconego tramwaju w mieście, przemierzającego ulice starego Krakowa. Wyposażony jest on w nowoczesne nagłośnienie, światła dyskotekowe i wytwornice dymu. Wchodząc do wnętrza tej niezwykłej maszyny goście często nie mają pojęcia, czego się spodziewać,  jednak już po chwili gdy tramwaj ruszy i usłyszą pierwsze dźwięki muzyki, zobaczą migające dookoła światła rozumieją, że są we właściwym miejscu i ta noc z pewnością ich nie zawiedzie.  Jest to więc idealny sposób na zaskoczenie przyszłego Pana Młodego bądź jego znajomych w zależności od tego, kto jest organizatorem tego szalonego wieczoru

Wybierz wieczór kawalerski z Tramparty!

Ogromnym plusem TramParty jest fakt, że jest to impreza prywatna, co pozwala przyszłemu Panu Młodemu spędzić świetny czas w gronie swoich najbliższych, starannie dobranych znajomych. Panowie mogą więc szaleć w rytm muzyki, ale także wspominać “czasy wolności” kawalera.

Kolejną istotną zaletą TramParty jest możliwość dostosowania wydarzenia do własnych potrzeb oraz preferencji. Ekipa TramParty stawia przede wszystkim na zadowolenie przyszłego Pana Młodego i jego gości, a co za tym idzie stara się jak najlepiej dopracować szczegóły imprezy, aby spełniły one najwyższe oczekiwania. Pomysłów, jak urozmaicić jeszcze bardziej wieczór w tramwaju, jest wiele.  Sprawdzonym rozwiązaniem jest przygotowanie specjalnej playlisty z ulubionymi utworami Pana Młodego, wejście do tramwaju po czerwonym dywanie, wyświetlenie specjalnego hasła na wyświetlaczu tramwaju, pokaz tancerki, przygotowanie gadżetów tematycznych, konfetti, a nawet poczęstunek. Istnieje także możliwość podstawienia tramwaju pod wybrane miejsce, w którym może czekać niespodziewający się niczego główny bohater imprezy. Tramwaj może być także odpowiednio przystrojony. Tak naprawdę limitem jest tylko wyobraźnia organizatorów.

Aby panowie nie musieli martwić się o uwiecznienie tej jakże wyjątkowej nocy na zdjęciach, mają oni także do dyspozycji usługi profesjonalnego fotografa.

Ekipa TramParty to ludzie pełni pasji do tego co robią. To właśnie dzięki temu do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły i starając się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.  Dzięki bardzo dobrej znajomości Krakowa służą także pomocą przy wyborze dodatkowych atrakcji towarzyszących imprezie TramParty. Oferują organizację kolacji lub afterparty w najlepszych lokalach w mieście.

Jeśli więc są wśród Was przyszli Młodzi Panowie, którzy chcą pożegnać swój stan kawalerski  sposób niestereotypowy, to TramParty jest właśnie dla Was. 

“Jest w życiu kilka imprez, które drugi raz się nie wydarzą: osiemnastka, studniówka, ślub (przynajmniej tak być powinno). Przed tym ostatnim, czeka Cię jeszcze wieczór kawalerski, który już teraz może zajmować Ci głowę. Czy będzie to niezapomniana przygoda? Ja już własny mam za sobą (niestety). Fashionelka pisała swoje przemyślenia o idealnym wieczorze panieńskim. Przeżyłem też kilka wieczorów moich znajomych. Na podstawie tego doświadczenia (dużo śmiechu, zabawy jak i poranne meeega kace) przygotowałem listę 9 punktów, które pomogą Ci ogarnąć najlepszy melanż w Twoim życiu. Jedziemy! .”

Zamów swój wieczór Kawalerski już dzisiaj!