Wieczór Panieński w Krakowie
4.7 (93.33%) 3 votes

Wieczór Panieński w Krakowie

Dlaczego wieczór Panieński w tramwaju jeżdżącym ulicami Krakowa jest świetnym pomysłem i co sprawia, że może być bardzo wyjątkowy?
Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak fantastycznie można zorganizować wieczór panieński, tak aby zarówno panna młoda jak i wszystkie uczestniczki zapamiętały go do końca życia, i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Organizując taki wieczór często szuka się czegoś wyjątkowego, nie oklepanego, bo przecież to jedyna taka noc. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że taka impreza może odbyć się w  prywatnie wynajętym, prawdziwym zabytkowym tramwaju. TramParty spełnia wszystkie te kryteria, a nawet wychodzi jeszcze dalej i oferuje świetną zabawę dla nawet kilkunastoosobowych grup za rozsądną cenę. Chociaż sam tramwaj wygląda na zabytkowy, w środku wyposażony jest w nowoczesne nagłośnienie, światła dyskotekowe i wytwornice dymu. To jedyny taki egzemplarz na świecie.

Idealny wieczór panieński w Krakowie

Pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego  w tramwaju może być wiele, jak na przykład podstawienie tramwaju niespodzianki pod wskazany punkt, w którym znajdzie się panna młoda, wejście  do tramwaju po czerwonym dywanie, wyświetlenie specjalnego hasła na wyświetlaczu tramwaju, konfetti, poczęstunek, pokaz tańca, specjalnie przystrojenie tramwaju i wiele innych.  Klient również sam może zaproponować swoje pomysły, ponieważ do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i nie boimy się wyzwań. Na pokładzie tramwaju znajdą się, motorniczy, dj który dba o odpowiedni dobór klimatu muzycznego jak również o dobry humor uczestników, fotograf oraz ekipa organizatorów dbająca o każdy szczegół imprezy. Przejazd tramwajem trwa około 2 godziny, w trakcie których odwiedza on najładniejsze zakątki Krakowa. W połowie trasy przewidziana jest również przerwa na toaletę. Z jednej strony w środku panuje imprezowa, szalona atmosfera, uczestnicy się bawią, rozmawiają, tańczą, a z drugiej strony mogą także podziwiać Kraków w nocnym świetle, jego piękne zabytkowe ulice oraz obserwować reakcje przechodniów, którym na widok kolorowego, muzycznego pojazdu zawsze udziela się dobry humor uczestników naszych imprez. Na te kilka chwil każdy może poczuć się wyjątkowo.

Dlaczego warto wybrać wieczór panieński z Tramparty?

Ekipa tramparty dzięki wieloletniej współpracy i świetnym kontaktom branżowym jest w stanie zadbać o dodatkowe atrakcje w trakcie pobytu w Krakowie. Między innymi takie jak: organizacja kolacji w zaprzyjaźnionej restauracji przed tramparty, after party w klubie z darmowym wejściem, rezerwacją loży vip oraz welcome drinkami. Wszystko to bez dodatkowych kosztów, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy na satysfakcję naszych klientów, tak aby niczym nie musieli się martwić.

Jest wiele argumentów stojących za tym żeby wieczór panieński zorganizować w formie imprezowego tramwaju w Krakowie. Na pewno nie jest to nic standardowego i można założyć się że nikt z grona znajomych w czymś takim nigdy nie brał udziału  w związku z unikatowym charakterem naszej usługi. Jeśli wybieracie Kraków na destynacje swojej imprezy panieńskiej, dlaczego nie pokazać całemu miastu jak świetnie się bawicie, zanim schowacie się w piwnicach jednego z Krakowskich klubów? Niech inni dowiedzą się, że to właśnie Wasz wieczór. Niewątpliwym ułatwieniem jest to,  że ekipa tramparty Kraków zadba o wszystko za Was, a klientki nie będą musiały się niczym martwić i to bez dodatkowych kosztów. Jako mieszkańcy Krakowa doskonale wiemy co będzie najlepsze dla naszych klientów i z pełnym profesjonalizmem zadbamy o kompleksową realizację usługi. Ilość zorganizowanych imprez i pozytywne komentarze są gwarancją wysokiej jakości obsługi.  Jeżeli wieczór panieński to nie to czego szukasz, w naszej ofercie znajdziesz również Wieczór kawalerski dla Panów, idealną impreze urodzinową oraz imprezy firmowe i integracyjne!
Zamów swój wieczór panieński w tramwaju jeszcze dzisiaj!